Chick

chick-logo-4cCHICK – více než konvenční upínání obrobků pro dosažení maximální efektivity obrábění na moderních obráběcích strojích. V nabídce máme systémy pro vertkální i horizontální obráběcí stroje. Mezi samozřejmé služby našim zákazníkům patří navržení upnutí dílce dle Vašich požadavků.

 Přehled produktů 
082-4200_jpgSystém Multi-Lok byl navržen pro použití na horizontálních a pěti-osých obráběcích centrech. Vyznačuje se velmi vysokou tuhostí a to jak v krutu tak v ohybu. Existuje několik variant upínačů. Mezi základní upínače patří tříboké, čtyřboké a šestiboké věže a dále dvojité čtyřboké a šestiboké věže. Tyto věže umožňují upnout v základním provedení až 24-ti dílců (šestiboká dvojitá věž).
QLSystém jednoduchých upínacích svěráků Qwik-Lok pro vertikální obráběcí stroje. Vyznačuje se velmi vysokou tuhostí a to jak v krutu tak v ohybu. Existuje několik velikostních variant upínačů.
 Systémy čtvrtých os PneudexPneu-Dex. Vyznačují se vysokou přesností indexace dílce a to s úhlovou odchylkou max. 0,005°. Indexace dílců je nastavena po 5°. Výhodou tohoto systému je velmi kompaktní velikost, která umožňuje uložit na pracovní stolu stroje více těchto systémů vedle sebe a tím minimalizovat upínací prodlevy pro výměnu dílců. Pneu-Dex je velmi výkonný systém upínání dílce s vysokou pevností 700Nm v krutu.  
ISSIndexer Systems vychází ze své podstaty ze systému Multi-Lok. Přejímá jeho všechny základní funkce a výhody. Pro použití na vertikálních strojích se čtvrtou osou byl rozšířen o podpěru a interface pro připevnění na čelní desku čtvrté osy. V základním provedení se používají čtyřboké a šestiboké věže pro upínání až 12-ti dílců.
JawsČelisti a příslušenství pro kompletní rodinu výrobků Chick.
FoundationZákladní desky pro vertikální stroje Foundation a desky Qwik-Stak pro upnutí více malých upínačů Qwik-Lok na velký systém Qwik-Lok. Hlavní výhodou těchto litinových desek je velmi jednoduché upnutí a středění dílců pro opakované upínání. Velmi vhodné jsou tyto desky i pro osazení speciálními dorazy, podpěrami a upínkami pro fixaci dílců nestandardních tvarů. Znalosti námi nabízeného systému nám umožňují navrhnout pro Vás upnutí Vašich dílů na klíč.
 ZakladnaBaseplate jsou základní desky pro upínací věže Multi-Lok. Tyto desky jsou připraveny pro montáž na upínací paletu horizontálních strojů. Desky jsou již navrženy pro různé typy strojů výrobců Mori Seiki, Toyoda, Haas, Kitamura, Makino, Mazak, Okuma, Fadal, Dosan, Kiwa, a další.
MultidexNemáte na stroji integrovanou čtvrtou osu a potřebujete obrábět dílce z více stran na jedno upnutí? Stačí Vám polohování po 1°? Poté je pro Vás maximálně vhodný systém mechanicky ovládané čtvrté osy Multi-Dex. Otáčení probíhá vřetenem stroje. Místo nástroje je upnut do vřetene speciální trn, který sdruženým pohybem os stroje po kruhové interpolaci pohybuje touto čtvrtou osou. Pro tento systém zároveň dodáváme podpěry, základní desky, kolébky a ostatní příslušenství.

 

Top
Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).