Piranha Clamp

art_nr_540362Rozšiřujeme sortiment upínací techniky tak, aby jsme mohli uspokojit zákazníky ve všech sférách upínání obrobků. Naším posledním přírůstkem jsou produkty Švýcarské firmy Piranha Clamp, která se specializuje na výrobu svěráků a systému nulového bodu.

Svěráky jsou vyráběny s pevnými tvrdými čelistmi vhodnými zejména pro upínání neopracovaných polotovarů. Čelisti můžou být dodány v několika tvarech.

Další možností jsou svěráky s modulárním rychlovýměným systémem čelistí. Tyto čelisti můžou být dodány jako polotovary pro upravení dle požadavků zákazníka nebo již jako speciálně tvarované pro upnutí předem definovaného polotovaru.

gepard170-artnr548444

540415-nullspannplatteSoučástí dodávek může být i systém nulového bodu. Tyto systémy velmi zrychlují a zefektivňují seřizování strojů.

 

 

 

Mezi další produkty této firmy patří koncovky pro výstup řezných kapalin, které jsou modulárně a směrově nastavitelné. Systém Piranha Coolin Line je možné přidat k jakémukoliv Vámi používanému zařízení či příslušenství obráběcích strojů.

PCL

Top
Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).